EN ET RU
Iga sõduri paunas on peidus marssalikepike. Napoleon I

Ettevõte Sunday Logistic OU rajati 2006. a. mais ning on dünaamiliselt arenev ettevõte. Me võime uhkusega öelda, et teadmiste kogumine ja meie meeskonna kogemused võimaldavad planeerida ja korraldada veoste transporti maksimaalselt tõhusalt, mis meelitab meie juurde uusi kliente.

2011. aastal avas meie ettevõte töö lihtsustamiseks klientidega Ameerika mandril esinduse Kanadas, aga ka esinduse Eesti piirilinnas Narvas, et lahendada kõik küsimused, mis on seotud Eesti ja Venemaa tolliasutustega, ning viivituste vältimiseks Euroopa ja Venemaa vaheliste piiripunktide ületamisel.

2012. aastal on plaanis investeeringud transpordiosakonna laiendamiseks ning täiendavate transpordivahendite ostmiseks, et oleks võimalus transportida nii mittegabariitseid kui ka ohtlikke veoseid.

Meie ettevõtte eesmärk on hoida juhtkohta transpordi-ja ekspedeerimisteenuste turul täpselt koostatud logistiliste „koridoridega“, mille poole me ka püüdleme veoste kohaletoimetamise abil minimaalsete kulutustega, mida on kliendil vaja teha vastava kvaliteediga ja vastavas koguses toodangu toimetamiseks vajalikku kohta vajalikul ajal.